Departament: Biologia i geologia
CEÑA CONSUEGRA, SUSANA 
CRESPI PARETS, RAMÓN
RINCÓN OTERO, CRISTINA
TEJERO REYES, GLORIA (Cap de departament)
CATANY CATANY, ISABEL
 
Departament: Ciències socials, geografia i història
PICO VENY, ANTIONI
MARÍN SILVESTRE, MARÍA DOLORES (Cap d´estudis adjunta)
MÉNDEZ MORCILLO, JOSÉ MANUEL
PÉREZ HERNÁNDEZ, MARIA LUISA (Cap de departament)
GOST TORRANDELL, MARGALIDA
TORRENS MAS, XESCA
 
Departament: Dibuix i educació plàstica i visual
MONZÓN FERRANDO, JORDI
MIÑAMBRES VILLACORTA, MARTA (Cap de departament)
ADROVER MAS, JAUME
 
Departament: Educació física i esportiva
TAURA ALCAIE, MÓNICA
GINARD SANTANDREU, ANTONI
LORENZO AGUILERA, MIGUEL ÁNGEL (Cap de departament)
 
Departament: Filosofia
CAÑELLAS ARANDA, MANUEL
SALAS VIDAL, CARME (Cap de departament)
 
Departament: Física i química
COLL PARETS, MIQUEL (Cap d´estudis adjunt)
VAZQUEZ SEGURA, MIGUEL ANGEL (Cap de departament)
SUREDA DEMEULEMEESTER, VIRGINIA
PIZA ALOU, NICOLAS
FIOL MATEU, JOSEP J.
 
Subdepartament: Cultura Clàssica
CLADERA TUGORES, MARIA VICTORIA (Cap de subdepartament)
 
Família professional: Informàtica i comunicacions (F.P.)
FORTEA BAIXAULI, ROBERTO (Cap de família professional)
LLASES GASCÓN, JOSEP
CATALÀ REBASSA, BARTOMEU
GARCÍA GARCÍA, RAFAEL
SUREDA NADAL, NEUS
Departament: Llengua castellana i literatura
AMENGUAL LLADÓ, JUANA MARIA (Cap de departament)
CAMPOS ROCA, PALOMA
GARCÍA CUEVAS, RAMONA
GRANADOS LOPERA, ANA BELÉN
BENDIR L´ACIQUI, FADOUA
NAVARRO GRACÍA, MARIA DEL CARMEN
PORCAR HUERGA, BEGONYA
 
Departament: Llengua catalana i literatura
SASTRE MANERA, CATALINA (Cap de departament)
CRESPÍ VIDAL, MARIA FRANCINA
GOMILA GOMILA, AINA
MOLL RIPOLL, CARME 
GUIJÓN AMENGUAL, MIQUEL
TORRES SERRA, BÀRBARA
SERVERA VILA, JOAN I.
 
Departament: Llengües estrangeres
RUIZ GARCIA, CRISTINA
VIDAL ARTIGUES, MARILENA
HERRERO RODRÍGUEZ, MAR
BAUÇÀ ROSSELLÓ, CARME
MIR MARÍN,MIGUEL
LOPEZ MARTINEZ, ANA (Cap de departament-ANGLÈS)
POZA ROMAS, AITOR
JOUHANNEL, OLIVIER RONALD
SANZ FANDOS, LAURA (Cap de subdepartament-ALEMANY)
 
Departament: Matemàtiques
AGUILERA BENZUNARTEA, IGNACIO
LUQUE TOMÁS, ANTONIO A.
MUT SALVA, CATALINA
ESCOBAR BALLESTEROS, JUAN JOSÉ (Director)
MOLINA BORDOY, MARIA J.
FIOL VIDAL, JAUME
OLIVER ARELLANO, CARMEN (Cap de departament)
ROIG MARLES, MARIA CINTA (Cap de subdepartament-ECONOMIA)
Departament: Música
ARMENGOL TUR, GUZMÁN (Cap de departament)
SERRA PEREZ, NURIA
 
Subdepartament: Religió
ROSSELÓ BUJOSA, GUILLEM
 
Departament: Orientació
SÁEZ FRANCO, MARIAN (Cap de departament)
LOZANO CHAVARRIA, RAFAEL
AMENGUAL ROSSELLO, AINA MARIA
MORENO SUREDA, MARIA T.
BUSELHAM CELIÀ, ENRIC
GARCIES ARTIGUES, NOEMÍ
COLL  TRIAY, MAGDALENA
PIÑEIRO GARRIDO, ISABEL
IBARRA COMELLI, MAGDALENA
BELLIDO GARCÍA, SONIA
PIÑA CAPÓ, MARIA JOSE
Departament: Tecnologia
ALARCÓN ZAMORA, MARCO ANTONIO (Cap de departament)
CANTÓ HURTADO, EVA (Cap d'estudis)
TORRENS GOST, JAUME J.
GARÍ GALMÉS, VICENÇ
MALONDA MENA, FRANCESC XAVIER
ZANOGUERA CASTELL, SEBASTIA (Secretari)